Sunbrella® je exklusivní materiál, který se vyznačuje zvýšenou voděodolností, prodyšností a snadnou údržbou. Je neuvěřitelně lehká a flexibilní... Od firmy vyrábějící materiál Sunbrella® je dokonce i vlajka na měsíci!

A jak to vše vzniklo? Sunbrella byla vytvořena v 60. letech s předsevzetím, že tkaniny by měly být jak krásné, tak funkční. Již brzy se stala hojně využívána pro stínové konstrukce, námořní plachtovinu a čalounění pro venkovní i vnitřní použití. Sunbrella textilie jsou vyráběny s důrazem na konstrukční detaily, které poskytují odolnost vůči vyblednutí a degradaci ze slunečního záření či chemických vlivů. Tkanina je příjemná na dotek, ale odolná, má špičkové environmentální vlastnosti, je snadno ošetřovatelná a nabízí dlouhou životnost - kdekoli se používá. 

Tkaniny Sunbrella se vyrábí po celém světě. Největší je výroba v Jižní Karolíně, USA, další je ve Francii a v Číně, ovšem vždy se vyrábí podle stejných standardů a dodává se do celého světa tam, kde ji potřebují. 
Výroba materiálu Sunbrella pochází z obnovitelných (solárních) zdrojů a je udržitelná - na skládky se neposílá žádný odpad! Materiál Sunbrella je plně recyklovatelný. V roce 2010 firma zahájila projekt "Recycle My Sunbrella", do kterého se může zapojit každý spotřebitel odesláním již nevyužitelné Sunbrelly zpátky do výroby.  

Tkaniny Sunbrella nesou certifikáty  OEKO-TEX (třída II - výrobky s přímým kontaktem s pokožkou),  GREENGUARD Gold Certification (přispívá k zdravému ovzduší jako produkt s nízkými emisemi), a spousty dalších, které zaručují to nejšetrnější zacházení s přírodou při výrobním procesu, poctivou práci a férové podmínky pro své zaměstnance, a žádné živočišní produkty. 
Údržba:
Tkanina Sunbrella je navržena tak, aby splňovala nejvyšší úroveň designu a výkonu. Pro snadnou každodenní údržbu:
1. jemně odstraňte nečistotu
2. otřete vlhkým hadříkem, případně použijte jemné přírodní mýdlo
3. nechte chvíli roztok proniknout to tkaniny
4. důkladně opláchněte vodou
5. nechte na vzduchu volně uschnout. 

 Více o ošetřování vám napoví toto  vtipné video :)


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !