Sunbrella® je exklusivní materiál, který se vyznačuje zvýšenou voděodolností, prodyšností a snadnou údržbou. Je neuvěřitelně lehká a flexibilní... Od firmy vyrábějící materiál Sunbrella® je dokonce i vlajka na měsíci!

A jak to vše vzniklo? Sunbrella byla vytvořena v 60. letech s předsevzetím, že tkaniny by měly být jak krásné, tak funkční. Již brzy se stala hojně využívána pro stínové konstrukce, námořní plachtovinu a čalounění pro venkovní i vnitřní použití. Sunbrella textilie jsou vyráběny s důrazem na konstrukční detaily, které poskytují odolnost vůči vyblednutí a degradaci ze slunečního záření či chemických vlivů. Tkanina je příjemná na dotek, ale odolná, má špičkové environmentální vlastnosti, je snadno ošetřovatelná a nabízí dlouhou životnost - kdekoli se používá. 

Tkaniny Sunbrella se vyrábí po celém světě. Největší je výroba v Jižní Karolíně, USA, další je ve Francii a v Číně, ovšem vždy se vyrábí podle stejných standardů a dodává se do celého světa tam, kde ji potřebují. 
Výroba materiálu Sunbrella pochází z obnovitelných (solárních) zdrojů a je udržitelná - na skládky se neposílá žádný odpad! Materiál Sunbrella je plně recyklovatelný. V roce 2010 firma zahájila projekt "Recycle My Sunbrella", do kterého se může zapojit každý spotřebitel odesláním již nevyužitelné Sunbrelly zpátky do výroby.  

Tkaniny Sunbrella nesou certifikáty  OEKO-TEX (třída II - výrobky s přímým kontaktem s pokožkou),  GREENGUARD Gold Certification (přispívá k zdravému ovzduší jako produkt s nízkými emisemi), a spousty dalších, které zaručují to nejšetrnější zacházení s přírodou při výrobním procesu, poctivou práci a férové podmínky pro své zaměstnance, a žádné živočišní produkty. 
Údržba:
Tkanina Sunbrella je navržena tak, aby splňovala nejvyšší úroveň designu a výkonu. Pro snadnou každodenní údržbu:
1. jemně odstraňte nečistotu
2. otřete vlhkým hadříkem, případně použijte jemné přírodní mýdlo
3. nechte chvíli roztok proniknout to tkaniny
4. důkladně opláchněte vodou
5. nechte na vzduchu volně uschnout. 

 Více o ošetřování vám napoví toto  vtipné video :)


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

ask@ahinsashoes.cz        facebook.com/ahinsashoes/

© Ahinsa shoes & Walk free s.r.o. 2018

Naše weby: Bosé boty | Boty naboso | Hemp shoes (konopné boty)Recycled shoes (recyklované boty)

Website by Bits.cz

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !