Ahinsa community

Drazí přátelé, moc si vážíme Vašeho zájmu a zpětné vazby, kterou nám poskytujete. Dáváte nám tak v Ahinsa shoes® možnost se neustále vyvíjet a měnit k lepšímu. Na důkaz naší vděčnosti jsme proto vytvořili Ahinsa community, která Vám umožní stát se součástí “našeho-vašeho” projektu. Dveře mají otevřené úplně všichni a budeme moc rádi, když se zapojíte se svými nápady, podněty či připomínkami.


Sharing is caring aneb sdílení #loveAhinsa


Sociální sítě jsou v dnešní době součástí všech našich životů, ať už se jedná o Instagram, Facebook, Twitter nebo třeba i oblíbený TikTok. Jsme proto vždycky nadšení, když své fotky a videa sdílíte ne jen se svými přáteli, ale i s týmem Ahinsa shoes®.

Pokud si tedy sociální sítě a shareovaní užíváte stejně jako my, občas něco rádi vyfotíte a máte zájem stát se součástí Ahinsa community, tak tohle je přesně pro Vás!!
Za každý příspěvek označený hashtagem #loveAhinsa získáte speciální slevu na nákup na našem e-shopu. Budeme také moc rádi, když k příspěvku (nebo klidně jen nám soukromě) napíšete malou referenci/zpětnou vazbu :)

Sleva 500,- Kč za fotografii Ahinsa Shoes® (pěkné, pozitivní a kvalitní fotografie z různých míst světa), kterou můžeme re-shareovat a použít v rámci sociálních sítí či webu :)

Fotografie můžete rovnou postovat na Vašich sociálních sítích, nebo nám je poslat na email community@ahinsashoes.com

Extra slevy pro stálé zákazníky

Jsme šťastní, že se k nám stále vracíte pro další a další páry bot (ať už pro Vás, člena rodiny nebo přátele). Úplně Vám rozumíme, jakmile pohodlné barefoot boty jednou vyzkoušíte, už není cesty zpět :))

Svým nákupem Ahinsa Shoes® se stáváš - pokud chceš - členem našeho projektu, naší komunity :) Máš pak i lepší ceny pro své další nákupy (10-30%).


* PODMÍNKY: Nákupem se myslí nákup na našem e-shopu, neplatí na zboží zakoupené jinde či zboží v nějaké akci nebo ve výprodeji. Slevy se nesčítají. Vyhrazujeme si právo nepoužít zaslanou fotografii (v případě nepoužití fotografie není možné uplatnit slevu, jde nám především o kvalitu fotografie). Změna podmínek vyhrazena.