Reklamace

Udělali jsme naše maximum pro to, aby byly Vaše Ahinsa shoes co nejkvalitnější a aby Vám sloužili dlouho k Vaší spokojenosti :)

Pokud se i tak vyskytnul důvod k reklamaci, prosím kontaktujte nás na emailu info@ahinsashoes.com nebo na telefonu +420 736 124 000.

Před uplatněním reklamace si prosím projděte tyto body:

  • pro uplatnění reklamace jsou závazné podmínky použití, které jste obdrželi společně s dodanou obuví
  • k reklmamaci je možné přijmout pouze boty, u nichž byly dodrženy podmínky použití
  • reklamaci je nutné uplatnit ihned po prvním zjištění závady
  • boty zaslané k reklamaci musí být v nezávadném hygienickém stavu (čisté a bez zápachu)
  • reklamaci není možné zaměňovat s běžným opotřebením (např. nadměrně "ochozené" boty nejsou důvodem k reklamaci - ale i tak, můžeme zkusit udělat nějakou opravu :) ) DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - pokud máte botu nějakým způsobem nerovnoměrně opotřebenou (např. více ošlapaná pata oproti ostatní části boty, doporučujeme konzultaci Vašeho způsobu bosé chůze s Vaším lékařem nebo fyzioterapeutem - nevhodný způsob chůze může mít negativní vliv na Váš pohybový aparát, více viz. podmínky použití)
  • do zalepené krabice k reklamovaným botám je nutné přiložit doklad o jejich zakoupení, případně číslo objednávky, popis závady a Vaše kontaktní údaje (mobilní číslo a email)
  • po přijetí obuvi Vás co nejdříve kontaktujeme

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !