Podrážka neboli podešev je zásadní součástí boty, která ovlivňuje její celkovou flexibilitu, adhezi a "úchop" neboli grip. Proto jsme pro Vás na evropském trhu vybrali špičkové materiály odpovídající těm nejvyšším parametrům a kritériím, jako je například německá inovativní směs lifoprene®, nebo směs, kterou používá legendární Vibram. Určitě máte z čeho vybírat :)

Speciální Německé podešve lifo+

Recyklované podešve

Balerínkové podešve

Sportovní / terénní podešve

Univerzální všestranné podešve 

LIFO+ PODRÁŽKA

Podrážka lifo+ je zhotovena z německé inovativní směsi lifoprene®, která má mnohem lepší odolnost proti otěru než klasické gumové/pryžové podrážky. Má skvělou adhezi na různých typech povrchů. Je velmi lehká a flexibilní.

RECYKLOVANÉ PODEŠVE

Recyklované podrážky jsou vyráběny ze supersportovních motocyklových pneumatik. Snad můžeme prozradit, že se jedná o světoznámou značku Michelin. Díky tomu podešev poskytuje excelentní adhezi, flexibilitu a grip, jaký můžete očekávat od nakloněného motocyklu letícího zatáčkou v rychlosti 260 km/ hod.

BALERÍNKOVÁ PODEŠEV

Naše nejtenčí podešev o celkové tloušťce 2 mm. Má zvýšenou odolnost proti otěru, je velmi lehká a plně flexibilní ve všech směrech.

TERÉNNÍ / SPORTOVNÍ PRYŽOVÁ 

Výška špuntu: 2,5 mm Tloušťka podrážky: 2 mm

Je vyrobena ze stejné směsi, jakou používá Vibram. Flexibilita je zaručena ve všech směrech. Skvělá adheze na různých typech povrchu - dezén je původně vyvinut pro provoz v kuchyňských zařízeních, tak aby bota neuklouzla ani při vylitém oleji na dlažbě.

TERÉNNÍ PRYŽOVÁ

SPORTOVNÍ PRYŽOVÁ 

UNIVERZÁLNÍ PRYŽOVÁ

Výška špuntu: 2 mm Tloušťka podrážky: 2 mm.

Velmi lehká, flexibilní, vyrobena ze stejné směsi, jakou používá Vibram. Ideální pro městské prostředí a všestranné použití.


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !