Mgr. Marika Bajerová - fyzioterapeutka

Marika je maminkou dvou dětí a fyzioterapeutkou věnující se mimo jiné i těhotným ženám. Spolupracuje s porodními asistentkami a lékaři, a díky tomu ženy získávají maximum péče v těhotenství, což přispívá k fyziologickému prožívání těhotenství a šťastnému porodu.

Důležité principy její terapie krásně a čistě shrnuje v edukačním videu, jež je všem k dispozici zde případně na Youtube. Další informace najdete rovněž na stránkách její ordinace a na Facebooku.   

.

MgA. Matěj Hlaváček - designér

Matěj má více než deset let zkušeností v oblasti designu a reklamy. Spolu s několika přáteli založil firmu pospolu.design, prostřednictvím které pomáhají zajímavým projektům a firmám s inovací produktů a služeb v duchu Design Thinking metodiky.

Ve svém volnu cvičí jógu podle systému Jóga v denním životě a rovněž vede kurzy jógy v Praze a ve Žďárci u Skutče.

Pro Ahinsa shoes navrhl Matěj originální design polobotek s potiskem inspirovaným ananasy. Rovněž si zahrál v jednom z reklamních videí :-)

Jak si objednat boty s vlastním designem najdete ZDE

.

maláořezprofilovka

Mgr. Lea Vršecká - trenérka

Lea je bývalou vrcholovou sportovkyní, osobní trenérkou a výživovou poradkyní s více než 15-ti letou praxí. Je autorkou fitness konceptu FITMOM, ve kterém se zaměřuje na těhotné a maminky po porodu. Je také instruktorkou psychomotorického vývoje dětí. Při své práci klade důraz na zdravý životní styl, přirozenost pohybu a vnímání vlastního těla. Důležitou roli přitom hraje i správné držení těla. K tomu všemu jí a jejím klientům pomáhají i boty Ahinsa.

Více se o Lee dočtete na webu a stránkách pro maminky

.

MgA. Radim Paluš - fotograf

Radim je profesionální fotograf a kameraman. Této činnosti se naplno věnuje již od roku 1996. S Ahinsa shoes spolupracuje prakticky od samého jejího počátku, a my si ve firmě velmi vážíme jeho uměleckého přístupu podpořeného vlastními nápady a kreativitou, díky čemuž vznikají tak povedená videa a krásné fotografie, jaké můžete vidět především na našem webu.

Musíme doplnit, že za tuto spolupráci jsme opravdu rádi, a že za roky jejího trvání jsme s Radimem již spíše přátelé než obchodní partneři. Více o Radimově práci se dozvíte na jeho webu.

.

Lana Genc - umělkyně

Lana je světoznámou klavíristkou hrající po celém světě. Představení měla již v Americe, Japonsku, Nizozemsku, Německu, Francii, Chorvatsku, České republice, Rusku, Bulharsku, Kypru, Jižní Americe, Slovinsku a Bosně a Hercegovině.

Ahinsa shoes propůjčila svou tvář a stala se jednou s dlouhodobě spolupracujících modelek. Postupně k této roli přibyla i role herecká a Lana je hlavní aktérkou v několika produktových i edukačních videí naší značky. 


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

ask@ahinsashoes.cz        facebook.com/ahinsashoes/

© Ahinsa shoes & Walk free s.r.o. 2018

Naše weby: Bosé boty | Boty naboso | Hemp shoes (konopné boty)Recycled shoes (recyklované boty)

Website by Bits.cz

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !