Mgr. Marika Bajerová - fyzioterapeutka

Mgr. Marika Bajerová je maminkou dvou dětí a fyzioterapeutkou věnující se mimo jiné i těhotným ženám. Spolupracuje s porodními asistentkami a lékaři, a díky tomu ženy získávají maximum péče v těhotenství, což přispívá k fyziologickému prožívání těhotenství a šťastnému porodu.

Důležité principy její terapie krásně a čistě shrnuje v edukačním videu, jež je všem k dispozici zde případně na Youtube.

Další informace najdete rovněž na stránkách její ordinace a na Facebooku.   

 

 

MgA. Matěj Hlaváček - designér

Matěj má více než deset let zkušeností v oblasti designu a reklamy. Spolu s několika přáteli založil firmu pospolu.design, prostřednictvím které pomáhají zajímavým projektům a firmám s inovací produktů a služeb v duchu Design Thinking metodiky.

Ve svém volnu cvičí jógu podle systému Jóga v denním životě a rovněž vede kurzy jógy v Praze a ve Žďárci u Skutče.

Pro Ahinsa shoes navrhl Matěj originální design polobotek s potiskem inspirovaným ananasy. Rovněž si zahrál v jednom z reklamních videí :-)

Jak si objednat boty s vlastním designem najdete ZDE.                   

 

 

                                 

Bc. et Bc. Petra Vicianová - návrhářka

Petra se narodila se v Brně, kde taky vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu textilní, obor Ruční výtvarné zpracování textilií. Pomaličku se začala seznamovat s textilem, s jeho procesem výroby i konečným zušlechťováním. Celý proces ji fascinoval. Postupně si uvědomila, že ačkoliv s textilem denně přicházíme do kontaktu, málokdo se o něj skutečně zajímá.

Petra pro Ahinsa shoes® vytvořila individuální design bot. Motiv je na látku nanášen pomocí techniky sítotisku. Až po té je z látky obuv ušita. Při jejímž zpracování je zohledněn design každého použitého dílu tak, jak jej Petra navrhla, aby ladil s jednotlivými částmi boty. Každá bota je tak naprostý originál. Jak si takové boty objednat najdete ZDE.


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !