Mgr. Marika Bajerová - fyzioterapeutka

Marika je maminkou dvou dětí a fyzioterapeutkou věnující se mimo jiné i těhotným ženám. Spolupracuje s porodními asistentkami a lékaři, a díky tomu ženy získávají maximum péče v těhotenství, což přispívá k fyziologickému prožívání těhotenství a šťastnému porodu.

Důležité principy její terapie krásně a čistě shrnuje v edukačním videu, jež je všem k dispozici zde případně na Youtube. Další informace najdete rovněž na stránkách její ordinace a na Facebooku.   

.

MgA. Matěj Hlaváček - designér

Matěj má více než deset let zkušeností v oblasti designu a reklamy. Spolu s několika přáteli založil firmu pospolu.design, prostřednictvím které pomáhají zajímavým projektům a firmám s inovací produktů a služeb v duchu Design Thinking metodiky.

Ve svém volnu cvičí jógu podle systému Jóga v denním životě a rovněž vede kurzy jógy v Praze a ve Žďárci u Skutče.

Pro Ahinsa shoes navrhl Matěj originální design polobotek s potiskem inspirovaným ananasy. Rovněž si zahrál v jednom z reklamních videí :-)

Jak si objednat boty s vlastním designem najdete ZDE

.

maláořezprofilovka

Mgr. Lea Vršecká - trenérka

Lea je bývalou vrcholovou sportovkyní, osobní trenérkou a výživovou poradkyní s více než 15-ti letou praxí. Je autorkou fitness konceptu FITMOM, ve kterém se zaměřuje na těhotné a maminky po porodu. Je také instruktorkou psychomotorického vývoje dětí. Při své práci klade důraz na zdravý životní styl, přirozenost pohybu a vnímání vlastního těla. Důležitou roli přitom hraje i správné držení těla. K tomu všemu jí a jejím klientům pomáhají i boty Ahinsa.

Více se o Lee dočtete na webu a stránkách pro maminky

.

MgA. Radim Paluš - fotograf

Radim je profesionální fotograf a kameraman. Této činnosti se naplno věnuje již od roku 1996. S Ahinsa shoes spolupracuje prakticky od samého jejího počátku, a my si ve firmě velmi vážíme jeho uměleckého přístupu podpořeného vlastními nápady a kreativitou, díky čemuž vznikají tak povedená videa a krásné fotografie, jaké můžete vidět především na našem webu.

Musíme doplnit, že za tuto spolupráci jsme opravdu rádi, a že za roky jejího trvání jsme s Radimem již spíše přátelé než obchodní partneři. Více o Radimově práci se dozvíte na jeho webu.

.

Lana Genc - umělkyně

Lana je světoznámou klavíristkou hrající po celém světě. Představení měla již v Americe, Japonsku, Nizozemsku, Německu, Francii, Chorvatsku, České republice, Rusku, Bulharsku, Kypru, Jižní Americe, Slovinsku a Bosně a Hercegovině.

Ahinsa shoes propůjčila svou tvář a stala se jednou s dlouhodobě spolupracujících modelek. Postupně k této roli přibyla i role herecká a Lana je hlavní aktérkou v několika produktových i edukačních videí naší značky. 


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !