MgA. Matěj Hlaváček - designér

Matěj má více než deset let zkušeností v oblasti designu a reklamy. Od roku 1999 žil na Islandu, odkud se před několika lety vrátil zpět do rodné Prahy. Spolu s několika přáteli založil firmu pospolu.design, prostřednictvím které pomáhají zajímavým projektům a firmám s inovací produktů a služeb v duchu Design Thinking metodiky.

Vystudoval grafický design v Antwerpách a v Reykjavíku a typografii na VŠUP v Praze. Profesně působil zejména v agentuře TBWA v Reykjavíku jako Digital Art Director. Ve svém volnu cvičí jógu podle systému Jóga v denním životě a rovněž vede kurzy jógy v Praze a ve Žďárci u Skutče.

Pro Ahinsa shoes navrhl Matěj originální design polobotek s potiskem inspirovaným ananasy. Rovněž si zahrál v jednom z reklamních videí :-)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Mgr. Veronika Benschová - fyzioterapeutka

S Veronikou spolupracujeme v rámci BĚŽECKÉ PORADNY, kam pravidelně přispívá svými texty a rovněž ráda odpoví na každý zvídavý dotaz ohledně užití barefootové obuvi v tomto sportu.   

Ahoj, jmenuji se Veronika. Žiji v krásné valašské obci Halenkov. Momentálně jsem doma se dvěma malými kluky. Mladšímu je 5 měsíců. Jinak ovšem pracuji jako fyzioterapeutka. Od malička jsem sportovala. Vyzkoušela jsem mimo jiné tanec, plavání, letní biatlon, atletiku či jízdu na koni. Nevyhnuly se mi ani sportovní úrazy a přetrénování. V rámci léčby jsem se setkala s péčí fyzioterapeutů. Tento obor mne natolik zaujal, že jsem se o něco později rozhodla fyzioterapii sama studovat. V průběhu studia mne stále více fascinovalo, jak dokonale je stvořeno lidské tělo. Uvědomila jsem si, že má všechny funkce, které potřebuje. Není třeba nic suplovat, jen dát prostor. Odtud už byl jen logický krok k tomu, abych vyzkoušela barefoot boty. Zpočátku jen na chůzi a běh na krátké vzdálenosti. Postupně, jak svaly sílily, trasy jsem prodlužovala. Větší jistota, kontakt s terénem, změna držení těla a zlepšení stabilizace kloubů významně zvýšily mou radost z pohybu. Mým nynějším snem je uběhnout Krkonošskou padesátku :)

Dřív byl pro mě běh hlavně dřina. Postupně jsem však začala objevovat kouzlo přirozeného běhu a teď je to moje potěšení. Miluju běhání, zejména po našich beskydských kopečcích. Běh je pro mě svoboda a volnost. Je to součást mého života, způsob, jakým si "dobíjím baterky." Těším se na zaslané dotazy, Veronika:-)


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !