Bc. et Bc. Petra Vicianová - návrhářka

Petra se narodila se v Brně, kde taky vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu textilní, obor Ruční výtvarné zpracování textilií. Pomaličku se začala seznamovat s textilem, s jeho procesem výroby i konečným zušlechťováním. Celý proces ji fascinoval. A uvědomila si, že ačkoliv s textilem denně přicházíme do kontaktu, málokdo se o něj skutečně zajímá.

Po dokončení střední školy se rozhodla pro studium na filozofické fakultě, kde si vybrala obor Teorie interaktivních médií. Studium tohoto oboru jí rozšířilo spektrum vědomostí, ze kterých čerpá dodnes, také v rámci tohoto studia absolvovala studijní stáž ve Finsku. Avšak po čas teoretického studia cítila, že jí chybí řemeslo a pocit toho, jak jí práce vzniká pod rukama. Rozhodla se tedy vrátit k objevování textilu a začala studovat na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Ateliér textilního designu jí poskytl prostor pro experimenty s materiálem a ukázal jí další možné úhly pohledu, kterými se dá textil pozorovat.
Zásadní byl pro ni studijní pobyt v Dánsku, díky kterému si začala uvědomovat environmentální dopad svých projektů. 

"Ráda objevuji svět v jeho nejmenších detailech, nechávám se inspirovat náhodou, důležitý je pro mě samotný proces a vždy se snažím hledat ta nejvíce rozumná východiska a to jak ve své tvorbě, tak v samotném životě."

Petra pro Ahinsa shoes® vytvořila individuální design bot. Motiv je na látku nanášen pomocí techniky sítotisku. Teprve poté se z látky ušije bota. Při její výrobě je zohledněn design každého použitého dílu tak, jak jej Petra navrhla, aby ladil s jednotlivými částmi boty. Každá bota je tak naprostý originál.

Jak si takové boty objednat, najdete na: https://ahinsashoes.cz/individualni-kombinace-modely


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

ask@ahinsashoes.cz        facebook.com/ahinsashoes/

© Ahinsa shoes & Walk free s.r.o. 2018

Naše weby: Bosé boty | Boty naboso | Hemp shoes (konopné boty)Recycled shoes (recyklované boty)

Website by Bits.cz

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !