Ahinsa je starý védský výraz, který lze přeložit jako "nenásilí". Znamená to vznešený a zodpovědný způsob života a uvažování. V tomto duchu vyrábíme naše boty. Proto se řídíme následujícími principy:

Obuv navržená fyzioterapeuty

Ruční výroba

Kvalitní evropské materiály

100% veganská obuv

Ohleduplnost k přírodě

Etická výroba

Barefoot obuv Komfortní / pohodlná obuv Kvalitní materiály Veganská obuv Etická obuv Etická výroba Náš příběh

OBUV NAVRŽENÁ FYZIOTERAPEUTY

Ahinsa shoes® je obuv, na jejímž vzniku se přímo podíleli fyzioterapeuté. Díky speciálnímu tvaru této obuvi a vhodně zvoleným msteriálům je jejich nošením zajištěn zdravotní přínos nejen pro celý pohybový aparát, ale i jednotlivé orgány včetně mozku. Jejich funkce byla ověřena na Masarykově Univerzitě v Brně. O konkrétních pozitivních dopadech si můžete přečíst více v sekci O zdravé obuvi.

Ahinsa shoes® nabízí dvě modelové řady: BareFoot a ComFort. Pro všechny zkušené v oblasti chůze naboso nabízíme obuv s tenkou podrážkou, která se dokonale přizpůsobí terénu a umožní tak chodidlu vnímat podklad. Zároveň je obuv v přední části rozšířena tak, aby poskytla dostatek místa pro prsty.

Pro začínající s touto chůzí, a také pro všechny, co vyhledávají pohodlí v kombinaci s prvky klasické barefoot obuvi, jsme v průběhu let pracovali na vývoji takové obuvi, kterou nyní nabízíme jako modelovou řadu ComFort. Ta disponuje všemi prvky klasické BareFoot obuvi a navíc přináší pohodlí prostřednictvím unikátní tvarované vnitřní stélky.

RUČNÍ VÝROBA

Ahinsa shoes jsou vyráběny ručně. Na výrobě každé boty se podílí doslova každý pár rukou z naší firmy. Díky tomu získate opravdu kvalitně vyrobenou obuv, která vydrží roky. Na naše boty se vyplatí počkat :-) Celý proces výroby můžete videt na stránce Ruční výroba.

68953274_1234934400022440_5884738733260931072_o (1)

KVALITNÍ EVROPSKÉ MATERIÁLY

Obuv vyrábíme z nejkvalitnějších dostupných materiálů vyráběných v Evropské unii. Jsou to materiály odolné vůči vysoké námaze a otěru, protiskluzové směsi, barvy, které nevyblednou. Jak unikátní jsou naše materiály se můžete dočíst v jednotlivých kategorií materiálů na podešve, svršky a podšívky

Abyste věděli, že za volbou materiálů si opravdu stojíme a svým dodavatelům věříme, máme oficiální výzvu. Pokud kdokoli najde na evropském trhu kvalitnější materiál vhodný pro ušití obuvi, než jaký nabízíme, má u nás okamžitě jeden pár bot zdarma ! A ne jen to, také naše obrovské díky, neb tím získáme další skvělý materiál :-)

100% VEGANSKÁ OBUV

Ani jediná část našich bot neobsahuje kousky ze zabitých zvířat ( živočišné materiály ). Ani jejich výroba není spojena s utrpením zvířat nebo lidí. Používáme výhradně materiály netestované na zvířatech a na lidech testujeme nové modely jen s jejich souhlasem  :-)

OHLEDUPLNOST K PŘÍRODĚ

Snažíme se být maximálně ohleduplní k přírodě. Do výroby jsme zařadily druhotné materiály. Nabízíme také čistě přírodní materiály (len, konopí, bavlna) a recyklované. I naši dodavatelé se chovají ekologicky uvědoměle.

ETICKÁ VÝROBA

Etický výrobek je takový, který je vyprodukován s láskou, úctou a respektem k přírodě a lidem.


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !