Mgr. Marika Bajerová

Mgr. Marika Bajerová je maminkou dvou dětí a fyzioterapeutkou a vydavatelkou časopisu Umění fyzioterapie.  

"Ve své praxi se ráda věnuji dětem s pohybovými potížemi (již od narození), dospělým ženám a mužům s funkčními a strukturálními potížemi a bolestmi na pohybovém systému. Dlouhodobě se věnuji těhotným ženám a ženám po porodu, v ordinaci pracuji se ženami, které mají potíže otěhotnět. Jsem žačkou učení Bc. Clary Lewitové a podílím se na výuce jejího učení Fyzioterapie funkce. "

Časopis Umění fyzioterapie® je odborný časopis určený primárně pro fyzioterapii a ostatní lékařské i nelékařské obory. Inspirací může být všem zájemcům o zkušenosti, názory a poznatky získané z vlastní praxe autorů.
Jednotlivá čísla jsou vždy zvolena monotématicky a jsou oslovováni významní autoři ze světa medicíny z České republiky a ze zahraničí, kteří se dané problematice intenzivně věnují. 


Časopis Umění fyzioterapie vychází pouze v tištěné podobě v rozsahu 80 stran a to dvakrát ročně - v únoru a v září. Čísla se pravidelně dotiskují a dají se zakoupit na eshopu nebo v kamenných prodejnách.


Důležité principy terapie krásně a čistě shrnuje Marika v edukačním videu, jež je všem k dispozici ke shlédnutí níže (případně také k dispozici na Youtube)


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

ask@ahinsashoes.cz        facebook.com/ahinsashoes/

© Ahinsa shoes & Walk free s.r.o. 2018

Naše weby: Bosé boty | Boty naboso | Hemp shoes (konopné boty)Recycled shoes (recyklované boty)

Website by Bits.cz

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !