Mgr. Marika Bajerová

Mgr. Marika Bajerová je maminkou dvou dětí a fyzioterapeutkou a vydavatelkou časopisu Umění fyzioterapie.  

"Ve své praxi se ráda věnuji dětem s pohybovými potížemi (již od narození), dospělým ženám a mužům s funkčními a strukturálními potížemi a bolestmi na pohybovém systému. Dlouhodobě se věnuji těhotným ženám a ženám po porodu, v ordinaci pracuji se ženami, které mají potíže otěhotnět. Jsem žačkou učení Bc. Clary Lewitové a podílím se na výuce jejího učení Fyzioterapie funkce. "

Časopis Umění fyzioterapie® je odborný časopis určený primárně pro fyzioterapii a ostatní lékařské i nelékařské obory. Inspirací může být všem zájemcům o zkušenosti, názory a poznatky získané z vlastní praxe autorů.
Jednotlivá čísla jsou vždy zvolena monotématicky a jsou oslovováni významní autoři ze světa medicíny z České republiky a ze zahraničí, kteří se dané problematice intenzivně věnují. 


Časopis Umění fyzioterapie vychází pouze v tištěné podobě v rozsahu 80 stran a to dvakrát ročně - v únoru a v září. Čísla se pravidelně dotiskují a dají se zakoupit na eshopu nebo v kamenných prodejnách.


Důležité principy terapie krásně a čistě shrnuje Marika v edukačním videu, jež je všem k dispozici ke shlédnutí níže (případně také k dispozici na Youtube)


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !