Len patří k nejstarším oděvním materiálům. Lněné plátno má charakteristickou povrchovou texturu, chladí na dotek, dobře odvádí teplo a dobře snáší namočení. Lněné příze jsou o 20–30 % pevnější než příze z bavlny a za mokra se jejich pevnost zvyšuje o dalších 30 %.  Mimořádně dlouho si zachovává své klíčové vlastnosti (dlouhověkost). Díky těmto vlastnostem jsme si jej vybrali pro výrobu této řady bot. Používáme len přírodní, s gramáží 570g/m2, pěstovaný i zpracovaný v České republice.
Údržba: Doporučujeme jemně otřít vlhkým hadříkem, případně požít přírodní mýdlo. Vhodná je také impregnace proti vlhkosti a nečistotě. Pakliže se boty namočí, necháme je vyschnout vycpané, aby se len nesmrskl. Ale i když se smrskne, nevadí, zase se uvolní :-)


Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !