Lea Vršecká je  bývalou vrcholovou sportovkyní, osobní trenérkou a výživovou poradkyní s více než 15-ti letou praxí.  Je autorkou řady dalších odborných článků a publikací v oblasti výživy a sportu se zaměřením na fitness. Přes 10 let pravidelně přispívá do časopisů Fitness a Svět kulturistiky. Věnuje se i přednáškové činnosti. V rámci konceptu FITMOM, který vytvořila, se spolu s dalším odborníky věnuje  nastávajícím maminkám, ženám po porodu, a také dětem a jejich psychomotorickému  vývoji včetně nácviku správného handlingu a manipulace.  Jejím cílem je snaha o propojení výživy a pohybu s důrazem na zdraví.
 

maléMG_1530ab

Své poznatky a zkušenosti předává dál prostřednictvím fitness konceptu FITMOM, který jako maminka dvou dětí vytvořila pro ostatní ženy po porodu, maminky s dětmi a těhotné.

Koncept klade velký důraz na prekoncepční péči a podporu těhotenství formou pohybové terapie, změny životosprávy a jídelníčku. Pracuje také s odstraňováním případného stresu. Vždy se přitom snaží pracovat s oběma partnery.

FITMOM se také  zaměřuje na aktivní ženy, které plánují těhotenství, v jeho průběhu se chtějí cítit fit a po porodu se chtějí vrátit zpět brzy do kondice. Je určen všem těhotným ženám i maminkám po porodu, které chápou, že v tomto krásném, i když leckdy náročném, období je třeba pečovat nejen o miminko, ale také o sebe. FITMOM je věnován všem ženám, které se chtějí dobře cítit a zároveň být pro své děti dobrým vzorem a vést je k zodpovědnosti za jejich vlastní zdraví. 

maléGK4B8390 kopie
Velká pozornost je také věnována i samotným dětem, a to prakticky ihned od narození. Vzhledem k tomu, že maminky chtějí pro své děti to nejlepší, učí se již před jejich narozením, jak s nimi správně manipulovat a nosit je tak, aby to bylo v souladu s jejich psychomotorickým vývojem. Další vývoj dětí je pak sledován prostřednictvím poradny psychomotorického vývoje. Již od mala jsou děti formou hry vedeny k pohybu, učí se jak být aktivní, a jak převzít zodpovědnost za svůj život. Pozitivním přístupem získávají cenné informace a učí se hledat řešení namísto toho, aby něco předem vzdali. Trénují nejen tělo a svaly, ale také trpělivost, pozornost, důslednost, tedy vlastnosti, které pro ně budou mít hodnotu i v dospělosti. Navíc pokud se v již v dětství naučí vnímat svoje tělo, naučí se správné pohybové vzorce a seznámí se i se zásadami zdravé výživy, je mnohem větší pravděpodobnost, že v dospělosti je nebudou trápit bolesti zad, kloubů, obezita a další civilizační choroby.


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !