Lana Genc ukončila postgraduální studium na Záhřebské hudební akademii pod vedením slavného chorvatského klavíristy Lovra Pogorelicha, poté, co v roce 2001 promovala ve třídě Vladimíra Krpana. V roce 2000 získala Cenu rektora.

Lana také vystudovala Vysokou školu múzických umění ve Vídni pod Rudolfem Kehrerem a Davidem Livelyem. Zúčastnila se mezinárodních mistrovských kurzů s Lazarem Bermanem, Karlem Heinzem Kammerlingem, Viktorem Merzhanovem a mnoha dalšími renomovanými pianisty a učiteli. V letech 2007 až 2010 studovala u Konstantina Bogina na Akademii Santa Cecilia v italském Bergamu.

Ve věku 17 let cestovala Lana Genc do Japonska na své první turné v recitálech, které vedlo k pozdějším recitálím v Japonsku. Vystupovala v Pablo Casals Hall v Tokiu a koncertovala s Japonským šinseijským symfonickým orchestrem a Prinzen Garten Philharmonic Orchestra, hrála koncerty Rachmaninova a Mozarta.

Jaya 01

V následujících letech hrála četné recitály a koncerty komorní hudby po celé Evropě a ve svém rodném Chorvatsku. Zúčastnila se recitálů ve Vídni (Bosendorfer Saal), Holandsku, Rusku, Francii, Bulharsku (Evropský festival klasického FM rádia v Sofii), na Kypru, ve Slovinsku a v Bosně a Hercegovině. V Berlíně hrála „Concertino pro klavír“ Leoše Janáčka s chorvatským soudobým souborem „Cantus Ansambl“. V roce 2005 koncertovala v Chile (Santiago de Chile, Valparaiso, Antofagasta).

V roce 2016 uvedla svůj debut ve Spojených státech s vystoupeními na různých místech v New Yorku, Washingtonu, DC a Baltimoru. V roce 2015 debutovala v České republice, kde po té v roce 2016 uvedla recitály v Praze, Karlových Varech, Českém Krumlově a dalších městech.

Lana vystoupila se všemi významnými chorvatskými orchestry - Záhřebským filharmonickým orchestrem, Chorvatským rozhlasovým rozhlasovým symfonickým orchestrem, Chorvatským národním divadlem "I. pl. Zajc" Rijeka a Dubrovnik Symphony Orchestra - a významnými chorvatskými soubory, jakož i se slovinským smyčcovým kvartetem "Tartini." rovněž n ahrál CD, za které dílo „Tonal Sonata“, chorvatského současného skladatele Željka Brkanoviće, získalo prestižní cenu za diskografickou hudbu The Porin.

Kritici chválí její mistrovskou a precizní techniku, krásný zvuk a jasnost myšlenek. Více se můžete dočíst také na jejím profesním webu.


Lékaři a Fyzioterapeuté o Ahinsa Shoes®

Mgr. Ludmila Dítětová


Boty Ahinsa dovolují vaší noze přirozený pohyb díky dostatečnému prostoru pro prstce. Tenká a flexibilní podrážka zase umožní optimální vnímání podložky chodidlem a tím kvalitní nastavení celého těla..VÍCE >>

MUDr. Hana Bořecká


...přední části chodidla poskytují velkorysý prostor, který je nezbytný pro správné nastavení prstů a od kterého se zároveň odvíjí i postavení celého těla...VÍCE >>

MUDr. Ivana Sivková


...prsty a celé chodidlo má naozaj priestor “prácu” pri chôdzi. Na prvý pohľad pôsobia vizuálne naozaj veľmi široko, ale veľmi rýchlo som si na to zvykla a dostala som aj veľa komplimentov na tieto krásne balerínky...VÍCE >>

Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

s
Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Komfortní "ComFort" obuv

...navrženy fyzioterapeuty pro Váš zdravý a přirozený pohyb a zároveň maximální pohodlí ...

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

ask@ahinsashoes.cz        facebook.com/ahinsashoes/

© Ahinsa shoes & Walk free s.r.o. 2018

Naše weby: Bosé boty | Boty naboso | Hemp shoes (konopné boty)Recycled shoes (recyklované boty)

Website by Bits.cz

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !