Krystaly Swarovski dnes zná už téměř každý. Málokdo už však ví, že tuto, dnes slavnou firmu, založil Daniel Swarovski, pocházející ze severních Čech, konkrétněji z Jablonce nad Nisou. Daniel, tehdy mladík, se učil uměleckým pasířem ve Vídni, kde v roce 1892 započal svoji vlastní výrobu šperků s broušenými kameny. Dnes je firma Swarovski předním světovým výrobcem broušeného křišťálu, perel, skleněných přívěsků a komponentů, které slouží mnoha návrhářům šperků a oděvů. Jsou používány i ke zdobení různých módních doplňků, ale i mobilních telefonů, notebooků (laptopů),užitných výrobků ze skla (pohárů, sklenic), symbolů značek (např. výrobců automobilů jakými jsou Mercedes, BMW, VW, Audi a dalšíh). Většina výrobců tohoto originálního designu na českém trhu funguje na principu zakázkové výroby, realizované ručně. Dnes firma zaměstnává více než 25 tisíc zaměstnanců ve 40 zemích světa. Oblíbenost Swarovski kamenů roste každým dnem, a proto jsme si je vypůjčili k ozdobení Vašich slavnostních střevíčků. 


Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !