Váš individuální design od Petra Jáchyma

ano, i takto nádherné boty mohou být Vaše :) díky spolupráci s exklusivním designérem, Petrem Jáchymem.

AUM04626AUM04548

Je to velmi jednoduché ! Vyberete si Ahinsa shoes, které chcete odekorovat. Petrovy barvy nejlépe drží na konopí nebo AirNetu.

Poté se musíte rozhodnout, jestli necháte design přímo na jeho uměleckém cítění nebo jestli se chcete s Petrem spojit, aby Vás mohl trochu poznat a udělat Vám design doslova na míru Vaší osobnosti !

AUM04608AUM04557

Cena designu je 2299,-Kč včetně DPH + cena Vámi vybraného páru bot. Velmi si ceníme této exklusivní spolupráce, protože Petr nedesignuje pro jinou značku obuvi. Ke každé botě dostanete i osobní věnování a certifikát !

Jdete do toho ? Kontaktujte nás prosím na emailu vip@ahinsashoes.com . Domluvíme s Vámi všechny detaily ohledně obuvi a dalších záležitostí. Platba probíhá vždy dopředu po výběru Vašeho modelu. Jedná se o individuální zakázkový výrobek, který není možné vracet, ani měnit velikost. Petr používá jen ty nejkvalitnější dostupné barvy, ale i tak musíte počítat s tím, že se jedná o módní a nikoliv zátěžovou obuv.

Ještě přemýšlíte ? Koukněte na další fotky níže :)

A21I0459

petr_jachym_podpis_cerveny_bily_podklad

Galerie Ahinsa shoes® dekorovaných od Petra Jáchyma

AUM04541

AUM04630

AUM04585

AUM04607

AUM04619

AUM04596

AUM04563


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !