ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O ZDRAVOTNÍM PŘÍNOSU CHŮZE V AHINSA SHOES

Jak pomohou Ahinsa shoes mému zdraví?
Je pro mě vhodná barefoot obuv nebo mám radši vzít minimalistickou/komfortní variantu?
Chůze po městském povrchu naboso nebo v barefoot obuvi

DALŠÍ OTÁZKY O :

Nákupu >>
Vlastnostech boty >>
O firmě Ahinsa shoes a našich principech >>

Jak pomohou Ahinsa shoes mému zdraví?

Ahinsa shoes umožňují nejen naší noze, ale i celému tělu fungovat zdravě a přirozeně. Chůze v nich může mít vliv i na funkci našeho imunitního systému!!
Jinými slovy, zdravotní přesah je obrovský, přirozená funkce nohy je provázána s funkcí celého našeho pohybového aparátu, funkcí vnitřních orgánů, našeho dechu a dokonce i psychiky! Více informací na našem blogu >>.

Všechny modely Ahinsa shoes jsou striktně navrženy lékaři a fyzioterapeuty s maximálním ohledem na Vaše zdraví. Funkce Ahinsa shoes byla ověřena na Masarykově Univerzitě v Brně >>.  Ahinsa shoes doporučují lékaři a fyzioterapeuté >>.

happy-healthy-barefoot-vegan-ahinsa-shoes

Je pro mě vhodná barefoot obuv nebo mám radši vzít minimalistickou/komfortní variantu?

Bosá chůze je velmi příjemná, radostná a přináší plno benefitů celému našemu pohybovému aparátu.

Barefoot obuv a bosá chůze ale nemusí být vhodná pro každého. Primárně je určena pro ty z nás, kteří chtěli maximální kontakt s terénem a pocit jako při chůzi naboso. To však vyžaduje, abychom nohy citlivě kladli na podložku, vnímali je a dokázali reagovat. Určitě doporučujeme shlédnout níže uvedená videa:

Pokud si nejste jisti nebo chcete pouze maximální komfort při chůzi, nejlepší bude začít s minimalistickou/komfortní variantou Ahinsa shoes a po čase zkusit pouze vyndat speciální komfortní stélku a nahradit jí tenkou rovnou stélkou - tu pro Vás zasíláme jako dárek s každým komfortním párem.

Chůze po městském povrchu naboso nebo v barefoot obuvi

Je vhodná chůze naboso nebo v barefoot obuvi po městském/tvrdém povrchu? Na tuto otázku máme velice jednoduchou odpověď – není problém v povrchu, ale ve způsobu naší chůze… Povrch může být sebetvrdší nebo sebeměkčí, a přesto záleží jen a pouze na funkci našeho pohybového aparátu. To, jak dokážeme na tomto povrchu fungovat.

Pokud nedopadáme tvrdě na patu, ale naše chodidla citlivě klademe na podložku, celé naše tělo je provázáno do svalových řetězců, naše nohy (celé tělo) dobře vnímáme a dokážeme adekvátně reagovat, pak i ten nejtvrdší povrch není problém. Ba právě naopak - může být skvělým “cvičením” pro ještě lepší stabilizaci a koordinaci našeho těla…

Každý však na toto nemusí být připraven. Pokud si nejste jisti, je ideální začít s našimi minimalistickými/komfortními modely, které poskytují noze plný prostor pro její přirozenou funkci. Noha se může začít volně pohybovat, vnímat a posílit se, a zároveň poskytují tlumení problematických tvrdých dopadů na podložku…

Jinými slovy není problém v povrchu, ale ve způsobu jakým chodíme. Více informací naleznete ve videích u této otázky >>.

AUM05266
info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !