ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O AHINSA SHOES A NAŠICH PRINCIPECH

Co znamená Ahinsa?
Co znamená veganská obuv?
Proč jsou Ahinsa shoes zdravé?
Možnosti spolupráce s Ahinsa shoes

DALŠÍ OTÁZKY O :

Nákupu >>
Vlastnostech boty >>
Zdravotních benefitech chůze v Ahinsa shoes >>


Co znamená Ahinsa?

Ahinsa je starý Védský výraz a znamená nenásilí. Náš projekt je založen na 3 oblastech nenásilí:

  • vůči vlastnímu zdraví - Ahinsa shoes jsou obuví navrženou lékaři a fyioterapeuty
  • vůči lidem, kteří boty i použité materiály vyrábějí
  • vůči našemu okolí a zvířatům, boty jsou čistě veganské - neobsahují části ze zabitých zvířat; navíc jsou veškeré materiály vyráběné v EU s nejpřísnějšími certifikacemi zdravotní nezávadnosti, více na https://www.oeko-tex.com

Zde najdete více informací o našich pricipech >> nebo  si přečtěte náš příběh >> !

Co znamená veganská obuv?

Obuv vyrobená bez použití materiálů ze zabitých zvířat. Ahinsa shoes jsou vyráběny bez násilí (= Ahinsa) na zvířatech, na našem okolí, výrobních pracovnících a v neposlední řadě jsou navržené lékaři a fyzioterapeuty tak, aby nezpůsobovaly násilí na našem zdraví.

Když se někdo rozhodne pro vegetariánství nebo veganství, většinou podle toho upraví celý svůj životní styl včetně šatníku (“jak bych mohl(a) na sobě nosit (obouvat) mrtvá / zabitá zvířata?”).

Navíc naše materiály jsou výrazně kvalitnější než "živočišné" - více info >>.

Proč jsou Ahinsa shoes zdravé?

Protože chůze v Ahinsa shoes může mít mnoho zdravotních a rehabilitačních benefitů, jako například stimulaci našeho mozku, aktivaci dlouhých svalových řetězců procházejících celým tělem, aktivaci tzv. hlubokého stabilizačního systému (hluboko uložené svalové vrstvy napomáhající stabilizaci pohybového aparátu, vč. bránice a pánevního dna), udržování optimálního rozsahu kloubní pohyblivosti, ...

Chůze v Ahinsa shoes může být prevencí mnoha potíží artrotického či cévního charakteru, může snížit riziko úrazu, zlepšit rovnováhu a koordinaci, naši výkonnost... Vždy se prosím poraďte se svým lékařem.

Víte, že jsme funkci Ahinsa shoes ověřili na Masarykově Univerzitě v Brně >> a že Ahinsa shoes doporučují lékaři a fyzioterapeuté >>

Možnosti spolupráce s Ahinsa shoes

Chtěli byste s námi spolupracovat? Budeme moc rádi! Nabídka platí pro obchody a obchodníky (kamenné i online), šikovné designéry, lékaře, fyzioterapeuty, ... Nebo vás napadá něco zcela nového? Prosím, ozvěte se nám na info@ahinsashoes.com.


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !