Materiál CF+ ultra dry je zcela jedinečné, na omak kůži podobné mikrovlákno vyrobené tak, aby splňovalo ty nejnáročnější požadavky na vlastnosti dokonalých bot. Je plně vodě-odolný, jeho kapacita absorpce vlhkosti je 8x větší, než jeho vlastní hmotnost ve vodě. Přitom 100% prodyšnost zaručuje pocit pohodlí, maximální komfort a termoregulační efekt. Teplo se nehromadí uvnitř boty, protože tkanina je vede na vnější stranu, odkud se odpařuje, čímž udržuje nohu suchou po celou dobu nošení. 

Další výhodou je, že je snadno omyvatelný. Jedná se o membránu s hydrofilních molekul navíc bez pór, takže jeho vlastnosti se mytím nemění. 

Samozřejmostí je velmi vysoká odolnost vůči oděru, dále je antibakteriální, antimikrobiální, formovatelný a přitom vysoce trvanlivý. 
Výroba CF+ ultra dry nemá žádný negativní vliv na životní prostředí a materiál může být snadno recyklován. Vyrábí se bez chromu a CO2, je držitelem certifikátu OEKO - TEX Standard 100. 

info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !