Bc. Clara Lewitová je fyzioterapeutka, kterou můžeme považovat za jednu z hlavních inspirací celého projektu Ahinsa shoes.

Clara je dcerou Prof. MUDr. Karla Lewita, DrSc., jednoho ze tří zakladatelů Pražské školy rehabilitace. Má svou soukromou praxi v Rakousku, ale učí, přednáší a poskytuje konzultace i v České republice.

Můžeme jí považovat za zakladatelku „barefoot konceptu“ - již v roce 1998 publikovala v odborné literatuře (Rehabilitace a fyzikální lékařství) průlomový článek „O botách“, ke naprosto jasně a přesně definuje parametry barefoot obuvi.

Clara nás svým geniálním, krásným a jemným přístupem učí chápat základní souvislosti funkce našeho pohybového aparátu. Nejen její odborné znalosti, ale především její lidský a citlivý přístup nás nechává v němém úžasu :)

Co říká Clara o bosé chůzi ?


Reference

co říkají naši zákazníci ?

Novinky e-mailem: slevy, akce, inspirace

Odesláním e-mailu souhlasíte s našimi podmínkami

   

Barefoot boty / bosé boty / naboso

...je speciální kategorie obuvi konstruovaná tak, aby v ní mohly Vaše nohy fungovat co nejvíce jako naboso. Barefoot boty jsou lehké, flexibilní, s plným prostorem pro prsty a nemají žádný podpatek. Svoboda a radost pro Vaše nohy. Co více si přát?

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !