Ing. Alena Stellnerová

Motto Alenky: „Pro plnohodnotný život je důležité, jaký vztah má žena sama k sobě…“ 

Od roku 2003 jsem cvičitelkou "Systému Jóga v denním životě" a v roce 2005 jsem obdržela Mezinárodní certifikát Cvičitel jógy "Systému Jóga v denním životě" vydaný organizací International Šrí Deep Madhavananda Ashram Fellowship. Jako akreditovaná lektorka kurzů Školy pánevního dna Renaty Sahani vedu kurzy Tajemství ženského pánevního dna pohledem východu i západu. Tyto kurzy mají od r. 2017 akreditaci MŠMT. V roce 2013 jsem prošla zasvěcením u Mirandy Gray a jako Moon Mother dávám požehnání lůna. Od roku 2017 organizačně zastřešuji víkendové a týdenní pobyty pro ženy s jógou v Mahápraphudíp ášramu ve Střílkách na Moravě. 

IMG_7763 (1)


Od roku 2003 vedu kurzy jógy a od 2013 jsem lektorkou Školy pánevního dna. Vedu semináře v Praze, Blansku, Říčanech u Prahy, Žďáru nad Sázavou, přednáším v Lázních Třeboň. Některé ženy nemají odvahu přijít do skupinového kurzu, proto organizuji individuální lekce, které zajistí ženám dostatek soukromí. Pod hlavičkou společnosti Jóga v denním životě vedu od roku 2003 jógové kurzy jak klasické, tak i specializované (např. proti bolestem v zádech). Cvičím jógu s dětmi a osmým rokem asistuji v kurzu jógy pro těhotné. V celodenních kurzech se zaměřuji na témata např. Jóga a zvládání stresu, Jóga pro ženy s ohledem na jejich pravidelný měsíční cyklus, popř. Jóga a vegetariánství.

MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST SE CVIČENÍM PÁNEVNÍHO DNA S METODOU 3x3

V současné době má mnoho žen potíže s pánevním dnem (inkontinence, pokles dělohy, neplodnost, potíže po porodu, bolesti v zádech, atd.), které jim brání žít plnohodnotný život. Pokud ženy začnou po kurzu správně cvičit, zbaví se potíží a mohou předejít i nepříjemným operacím, které jsou stále častěji indikovány.

Největší motivací je pro mne pomáhat ženám, aby opět našly svoji vnitřní rovnováhu a radost ze života. Pochopila jsem, že cvičením podle knih bez osobního vedení není možné cvičit pánevní dno správně…

Proč spolupracuji s Ahinsa shoes?

Protože tyto botky sama s oblibou nosím už pět let a vřele je doporučuji:) 

Tyto boty mi pomáhají rozvíjet vědomou chůzi.

Chůze v nich je nejvíce podobná bosé chůzi, čím se zapojuje i pánevní dno!

Díky botám ahinsa kráčím životem s větší lehkostí...

a moje nožky si chroptí blahem:))

Neváhejte mě kontaktovat: www.panvicky.webnode.cz,
Tel: 777 299 272, email: a.stellnerova@centrum.cz

Těším se na setkání s Vámi
Alena Stellnerová


info@ahinsashoes.com

© Ahinsa shoes : healthy | vegan | fair 

Internetové stránky Ahinsashoes.cz využívají cookies za účelem zlepšení kvality a zajištění plné funkčnosti. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním (více informací). Souhlasím !